Promocja -10% z kodem 10promo
service@artforma.pl
Napisz do nas maila
Porozmawiaj poprzez Messenger
Porozmawiaj poprzez WhatsApp

Weź udział w losowaniu i wygraj zwrot kosztów zamówienia

Losowanie za

1
Kup produkt zaznaczając w koszyku chęć wzięcia udziału w losowaniu i poczekaj na jego dostawę
2
Zamontuj produkt i zapoznaj się z jego funkcjonalnościami
3
Wystaw opinię o naszym produkcie

(Link do wystawienia opinii otrzymasz mailowo do 7 dni od daty dostawy produktu)

Przedpokój

6
Filtrowanie
Rodzaj pomieszczenia - Przedpokój ✖
Kształt lustra - Prostokątne ✖
Kolekcja - Andes ✖
3865.00 zł
1335.00 zł
1680.00 zł
1515.00 zł
1975.00 zł
1095.00 zł

Wyświetlone 6 z 6 produktów

Przedpokój

Lustro do przedpokoju LED jest obowiązkową częścią każdego domu! Niezależnie od powierzchni pomieszczenia, nawet najmniejsze lustro na ścianę musi się tam znaleźć. Aby ułatwić Ci wybór, w Artforma zadbaliśmy o wiele możliwości personalizacji.

 

Spersonalizuj swoje lustro na ścianę do przedpokoju

Lustra dekoracyjne do przedpokoju zapewniają Ci codzienną wygodę. Zaraz przed wyjściem z domu możesz się przejrzeć, by mieć pewność, że wyglądasz obłędnie! Dopasuj lustro nie tylko do swoich potrzeb, ale i aranżacji pomieszczenia.
W ofercie Artforma znajdziesz lustra dekoracyjne do przedpokoju o trzech różnych wymiarach, kilkunastu kolorach obudowy, różnych barwach światła i trzech kolorach zawieszek! Możesz też zdecydować się na duże lustro na ścianę do przedpokoju o wymiarach wynoszących nawet 100x140 cm. W razie problemów z wyborem lub dopasowaniem do wolnej przestrzeni skontaktuj się z naszymi specjalistami!
Osobom będących blisko z technologią możemy zaproponować zegarek dotykowy lub stację Wi-Fi! Dzięki tym rozwiązaniom już nigdy się nie spóźnisz, szybko sprawdzisz temperaturę na zewnątrz i dobierzesz ubiór do warunków! Dla Twojej wygody zadbaliśmy o to, by lustro do przedpokoju można było skonfigurować za pomocą smartfona.

 

Nowoczesne lustro do przedpokoju – modne i ekologiczne oświetlenie LED

 

Nowoczesne lustro do przedpokoju powinno mieć modne oświetlenie LED, które wygląda elegancko, zapewnia niskie koszty za prąd i równomiernie oświetla twarz (dlatego świetnie sprawdzi się podczas poprawiania makijażu).
Chcesz, aby duże lustro na ścianę do przedpokoju zachwyciło gości? Oczekujesz praktycznego, a jednocześnie modnego zakupu? Trafiłeś doskonale! Sprawdź ofertę Artforma i ciesz się ponadczasową jakością nowoczesnych luster.

Zweryfikowany sprzedawca