Ważna informacja! Serwis, wysyłka i produkcja są kontynuowane bez opóźnień. Zamówienia zostaną dostarczone zgodnie z terminami podanymi na sklepie!

Dostawa


 

Realizacja zamówienia

 
Czas realizacji zamówienia obejmuje czas produkcji lustra oraz czas przygotowania zwierciadła do wysyłki. Dokładamy wszelkich starań, aby produkowane przez nas lustra podświetlane, trafiały do klientów najszybciej jak to tylko możliwe.
 
W zależności od wybranego lustra, dodatków i gabarytów - czas realizacji zamówienia może wynieść od 5 do 17 dni roboczych. Dokładny termin doręczenia zamówienia jest indywidualnie sprecyzowany w wiadomościach mailowych, informujących o etapie realizacji.
 
Przygotowanie produktu do wysyłki, jak i jego dostawa odbywa się wyłącznie w dni robocze. Każda z paczek jest starannie pakowana we wzmacniany karton. Gwarantuje to dostawę w nienagannym stanie!
 
Aktualny stan zamówienia widoczny jest w zakładce Moje konto. Śledź postępy w realizacji Twojego zamówienia na bieżąco!

 


 

Dostawa i zwroty

 
Darmowa wysyłka dostępna jest dla każdego zamówienia. Wartość zamówienia nie ma znaczenia, zakup jakiegokolwiek lustra gwarantuje darmową wysyłkę na terenie całego kraju.


 
Wysyłki pobraniowe to żaden problem. Zaplanuj dostawę wg własnych upodobań, kiedy tylko chcesz.


 
Jeśli jesteś niezadowolony z otrzymanego produktu przysługuje Ci prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość . W trosce o komfort naszych klientów termin na wysłanie oświadczenia o odstąpieniu wynosi 14 dni. Koszt dostawy podczas zwrotu produktu ponosi klient.

 
 

Nasi partnerzy 


Zadbano - Dedykowany transport kurierski z wniesieniem  • dostawa w 24 godziny dla całej Polski
  • niezawodny kalendarz dostaw – wybór daty i przedziału godzinowego
  • 2-osobowa załoga doręczająca
  • kompleksowość: wniesienie przesyłki niezależnie od piętra i gabarytu, rozpakowanie i ustawienie we wskazanym miejscu, wyniesienie zbędnych opakowań
  • sprawna obsługa zwrotów i reklamacji dla bezpieczeństwa każdej transakcji

W Zadbano wiemy jak ciężko pracujesz, by zdobyć i utrzymać lojalnych klientów. Gramy do tej samej bramki, ponieważ wiemy że sprawna logistyka to jeden z elementów, który pozwala Ci wygrywać. Dzięki najlepszej sieci Home Delivery w Polsce, Twoja reputacja jest bezpieczna. Ty rozwijasz biznes, my dowozimy go do Twoich klientów.