Ważna informacja! Serwis, wysyłka i produkcja są kontynuowane bez opóźnień. Zamówienia zostaną dostarczone zgodnie z terminami podanymi na sklepie!

Szafka Ubraniowa - Marie

1599,00 PLN
Darmowa dostawa Darmowa dostawa
Czas realizacji zamówienia do 11 dni roboczych.
-
+
Cena: 1599,00 PLN
Dodatki wykluczają się lub rozmiar jest zbyt mały - skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Pozostałe produkty

Szafka na ubrania
Sprawdź szczegóły +
Półka na akcesoria
Na górze szafki została wygospodarowana dodatkowa przestrzeń w celu dostarczenia użytkownikowi dodatkowego miejsce na małe akcesoria.
Oświetlenie LED
Kluczowy atrybut naszych produktów, nie mogło go zabraknąć w szafie z funkcją garderoby. Oświetlenie zostało zamontowane wewnątrz oraz na zewnątrz pełniąc praktyczne funkcje, ułatwiające codzienne korzystanie.
Kolory:
Murano
Oslo
SanMarino
Vesuvio
Ancient oak
Anthracit
Alpine White
Jakość gwarantowana
Szafki prosto od uznanego producenta. Wieloletnie doświadczenie przełożyło się na dopracowanie produktu nawet dla najbardziej wymagających klientów
Wieszak

Praktyczny wysuwany wieszak - wygodny w obsłudze. Miejsce na Twoje ubrania codziennego użytku. Zamontowany na środku szerokości szafki.

Półka na Akcesoria
Na górze szafki została wygospodarowana dodatkowa przestrzeń w celu dostarczenia użytkownikowi dodatkowego miejsce na małe akcesoria.
Otwieranie górnego elementu szafki jest zablokowane jeśli wybierzemy stację pogodową Wi-Fi lub zegarek
 
Barwa LED

Oświetlenie spełnia ważne zadanie w naszych produktach. Dzięki zaawansowanej technologii LED możesz cieszyć się naturalnym światłem i mniejszym zużyciem energii. W produkcie zostały zamontowane LEDY o barwie zimnej 7000K zarówno w oświetleniu wewnętrznym jak i zewnętrznym.

Włącznik Dotykowy
Zainstalowany na środku szerokości lustra przy dolnej krawędzi. Włącznik dotykowy umożliwia regulację natężenia światła. Zmiana mocy oświetlenia następuje po przytrzymaniu przycisku. Włącznik jest elementem standardowego wyposażenia.
 
Stacja Wifi

Wskazuje temperaturę wewnątrz pomieszczenia oraz temperaturę zewnętrzną (w Celsjuszach lub Fahrenheitach). Pogoda wyświetlana jest na podstawie lokalizacji za pomocą systemu Wi-Fi oraz niewidocznego dla klienta czujnika znajdującego się w górnej części szafki. Dodatkowo stacja mierzy wilgotność powietrza oraz ciśnienie atmosferyczne. Stacja pogodowa jest pod stałym zasilaniem, co sprawia, że urządzenie działa nieprzerwanie. Konfiguracja stacji przebiega za pomocą aplikacji mobilnej z poziomu telefonu komórkowego. Stacja jest zamontowany na górnej tafli lustra pośrodku wysokości i szerokości.

Zegarek LED
Zegarek cyfrowy to subtelny i funkcjonalny gadżet, który okazuje się przydatny w każdej sytuacji i pomoże kontrolować czas podczas codziennej rutyny. Dotykowy symbol zegara pełni funkcję dotykowego przycisku, który służy do zmiany wyświetlanej godziny oraz jej formatu (12 / 24 h). Wymiary wyświetlacza na tafli lustra: 7 × 1,5 cm. Podświetlenie koloru białego. Zegar jest zamontowany na górnej tafli lustra pośrodku wysokości i szerokości.
 
Sejf

Przechowuj wartościowe przedmioty w bezpiecznym miejscu!

 

- Sejf otwierany za pomocą szyfru elektronicznego lub klucza.
- Drzwi frontowe to stal o grubości 4 mm. Sejf został zaprojektowany z myślą o najcenniejszych przedmiotach, które wymagają szczególnego bezpieczeństwa.

Wymiary całkowite sejfu:
- Wysokość – 17 cm
- Szerokość – 23 cm
- Głębokość – 17 cm

Sejf zasilany jest za pomocą 4x bateria AA

Baterie montowane są od wewnętrznej strony sejfu

Głośniki Bluetooth
Ciesz się muzyką w dowolnym pomieszczeniu, niewidoczne dla użytkownika dwa głośniki. Zasięg odbiornika to maksymalnie 10m.
Szczegóły techniczne
Wysokość x Szerokość
110 x 60 cm
Żywotność diod LED
do 15 000 h
Liczba diod LED i klasa energetyczna
120 / m, A++
Oświetlenie ma charakter dekoracyjny
Stopień ochrony
IP44
Gwarancja
Tak, 2 lata
Pobór prądu
9,6 W / m
Grubość tafli szkła
4mm
Barwa diod LED
Biały Zimny 7000K
W zestawie:
Akcesoria montażowe, preparat do czyszczenia tafli lustra.
Waga produktu
35,15 kg
Waga z opakowaniem
41 kg


Podziel się swoją opinią o tym produkcie


Artforma